Výroba pelet

 

 

VÝROBA A PRODEJ PELET OBNOVENA V BRUMOVĚ-BYLNICI!

Společnost EUROCORP s.r.o. ve spolupráci s firmou Kloboucká Lesní s.r.o. obnovila výrobu dřevěných pelet v areálu pily v Brumově-Bylnici. Dřevní pilinu z místní pily zpracováváme na zcela nové technologii s kapacitou 20.000 tun dřevěných pelet ročně, vyrábíme peletu nejvyšší kvality A1 dle normy ENplus 14961-2. Součástí linky jsou i skladovací sila pro volně loženou peletu a nakládku do cisteren.

 

Prodej a distribuce pelet

Pro podporu prodeje valašské energie jsme spustili webovou stránku www.waldera.cz

Nabízíme zákazníkům na Moravě, Slovensku a severu Rakouska dodávku dřevěných pelet, briket, ale i zahradních substrátů, mulčovací kůry, hnojiv, písků, krmiv pro zvířata, všeho, co můžete potřebovat pro Váš dům či zahradu.

Naše produkty dodáváme vlastní speciální dopravní technikou, auty s terénními vozíky, které složí palety až do garáže či cisternou, která nafouká pelety až do zásobníku u kotle.

Náš e-shop má všechny výhody pohodlného on-line nákupu, plateb kartou, dodání do pár dnů až do Vašeho domu. E-shop naleznete na adrese www.waldera.cz

Obsluhujeme zejména RD, hotely, školy, obce, výtopny.

 

 

Naše společnost je členem klastru Česká peleta, který sdružuje přední výrobce pelet, dřevěných briket i kotlů na území ČR!

Podrobné informace o aktivitách Klastru Česká peleta i jeho členech naleznete na ► www.ceska-peleta.cz.

 

Specifikace výrobku:

  • dřevěná peleta světlá bez příměsí (vyrobeno z měkkého dřeva)
  • certifikát ENplus A1 14961-2

Balení:

  • 15 kg sáčky
  • volně ložená - cisterna, bigbag

 

Pro více informací nás kontaktujte ► zde.